Moto kurye nedir?

Moto kurye Motorsikletli kurye İstanbul’da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Kuryelerimiz günün her saatinde istanbulun her yerinde telefon vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

guleryuzlu-cagri-merkezi

guleryuzlu-cagri-merkezi

Moto kurye ne şekilde hizmet verir?

Moto kuryeler genelde bir firmaya bağlı çalışırlar. Bağlı olduğu firmaların kurye servis tipine bağlı hizmet verirler.

Moto kurye servisleri! Dahafazla bilgi..

Normal moto kurye,Expres moto kurye,kiralık moto kurye,gece moto kurye,arabalı kurye,özel moto kurye şeklindedir.

Turex Kurye olarak sizlere uzun yılların verdiği tecrübe ile hizmetsağlar. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile sizlere kurye, expres kurye, arabalı kurye, gece kurye, kiralık kurye,  hizmetleri kesintisiz sağlamaktadır.

Expres Kurye

Expres acil moto kurye demekir Expres motokurye hizmetinde kuryemiz sadece expres gönderileri taşır  . Expres gönderiler yerine ulaşmadan  bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz tam zamanında gönderilen adrese ulaşır.

Kurye Kiralama (Kiralık Kurye) Nedir?
Kendi bünyesinde Sürekli olarak kurye ihtiyacı olan  firmalara özel kurye servisidir.

Neden Kurye kiralama?

Çünkü Kendi bünyenizde moto kurye bulundurmak için yetki belgesi almalısınız maliyeti yüksek, Aldığınız kurye kaza yapması,hasta olması veya işe gelmediği durumlarda  işleriniz aksayacaktır.

Kiralamanın avantajları!

Kiralanan kurye sürekli yanınızda hazır bekler kurye işi olduğunda enkısa sürede işinizi tamamlar.

Kuryenin kaza yapması,hasta olaması,işe gelmemesi gibi durumlarda firma size başka kurye gönderir bu sayede işleriniz aksamadan tamamlanır.

Kurye kiralama ücreti veya sorularınız için 0212 320  2626 Devamı

Arabalı Kurye nedir?
Motosikletli kuryelerin taşıyamayacağı büyüklükteki paket ve koliler için düşünülmüş araçlayapılan taşıma işine arabalı kurye hizmetidir.
Turex kurye İstenildiği taktirde Panelvan araçların taşıyabileceği ebat ve ağırlıkta emtiaları istanbulun heryerine taşır.

Arabalı Kurye Fiyatı veya sorularınız için 0212 320  2626

Gece Kurye
Mesai saatleri dışında şirketimiz, bünyesinde nöbetçi kuryeler bulundurarak abone müşterilerimize verdiğimiz hizmet olup, kuryelerimizin müsait olması durumunda peşin ya da yeni müşterilere de hizmet verilmektedir.

moto kurye

Moto kurye evrak taşıma Fiyatı nasıl belirlenir?

Moto kurye fiyatı değişkenlik gösterir örnek vermek gerekirse Beşiktaş dan Şiliye gönderilen bir kurye nin fiyatı normal kurye 11 tl expres kurye 22 tl dir.

Moto kuryenin gideceği mesafeye bağlı olarak değişir mesafe arttıkca kurye fiyarı artar moto kurye mesafesi azaldıkça düşer gönderilen yere bağlı olarak değişir.

Normal Moto kurye ile Expres moto kurye arasındaki fark nedir?

Normal moto kurye Müşterilerden gelen siparişlerin saatlerine bağlı olarak 3 ila 5 adresten sırasıyla evrakları toplar. Toplanmış olan evrakları siparişin gelme saatine bağlı olarak sırasıyla teslim eder.

Expres moto kurye müşteriden gelen expres siparişe tecrübeli moto kurye gönderilir. Tecrübeli olması gelen expres siparişi hızlı ca alır ve gideceği adrese götürüp teslim eder.kurye

Moto kurye Fiyat Öğrenin

Moto kurye Abone olun